Vítáme vás na našich nových webových stránkách :-)

Rádi bychom vás jimi provedli.

Na úvodní straně si můžete všimnout animace, která popisuje, co v Trialogu děláme. Dále popisu jednotlivých činností a hlavních programů, mapu s adresou, kde nás najdete, nové příspěvky na blogu a loga partnerů a organizací, se kterými spolupracujeme.

Na horní liště v sekci O Trialogu se seznámíte s naší historií a posláním, a také s těmi, kteří vznikli pod našimi křídly. Seznámení může pokračovat na osobní rovině prostřednictvím našich zaměstnanců.

Další sekce Programy uvádí naše hlavní činnosti, což jsou Programy náhradní rodinné péče a Programy rozvoje občanské společnosti.

Sekce Centra vás provede organizačním rozdělením v Trialogu dle jednotlivých center, včetně jejich popisu činností.

Úplně nové sekce, které jsme pro vás vytvořili, jsou Blog a Bazar.

Blog bude sloužit k informování o novinkách, o aktivitách, které plánujeme a nebo, které se už udály. Mohou zde být také články, které budou zajímavé pro všechny návštěvníky stránek. Dále mohou sloužit jako zpovědnice nebo sdílení příběhů a situací z každodenního života.

Náš Blog bude udávat rytmus života Trialogu, pomozte ho udávat s námi.

Sekce Bazar umožňuje pěstounům, kteří mají uzavřenou dohodu s Trialogem, darovat nebo prodat různé předměty pro děti, např. nábytek, hračky, knížky aj.

Poslední sekcí jsou Kontakty, aby jste věděli, základní údaje o naší organizaci a také jak přijet k nám do kanceláře.

Nezapomeňme na naše Facebookové stránky, na které se dostanete kliknutím na písmeno F v horním pravém rohu.