Potřetí jsme se setkali 19. března 2016 v kuželně v Hnanicích, zahrát si přišlo 26 dětí a dospělých. Nájemce kuželny nám stanovil velmi příznivou cenu za pronájem všech čtyř drah na dvě hodiny a umožnil nám připravit účastníkům zmrzlinové poháry. Finančním darem setkání podpořila firma VAS Znojmo.

Další akcí byl florbalový turnaj, který se konal 25. června 2016 opět v ZŠ Tasovice. Škola zapůjčila nejen tělocvičnu, ale i florbalové hole, míčky a masky pro brankaře.  Zahrát si přišlo 21 dětí a dospělých, kterým fandila řada kamarádů a příbuzných. Ocenění získala všechna tři zúčastněná družstva díky sponzorce paní Švástové z Tasovic. I přes veliké horko bojovali všichni hráči ze všech sil, samozřejmě v duchu fair play.

V sobotu 5. listopadu jsme se po delší odmlce opět sešli v tělocvičně ZŠ Tasovice, tentokrát na sportovním odpoledni pro pěstounské rodiny a jejich kamarády. Kvůli podzimním virózám se nás sešlo o něco méně, ale i tak nastoupilo 14 dětí a 4 dospělí podpořeni fanoušky nejprve ke dvěma zápasům ve vybíjené, potom se družstva utkala ve fotbalu a odpoledne jsme zakončili ještě jednou kapitánskou vybíjenou.  Na závěr si sportovci rozdělili jablka a sladkosti na doplnění energie.

V sobotu 26. listopadu 2016 se uskutečnil 2. ročník turnaje v Člověče, nezlob se! pro pěstounské rodiny a jejich kamarády v kulturním domě v Hodonicích u Znojma. Tentokrát se zúčastnilo 35 hráčů, nově se zapojili i někteří dospělí. Akci slavnostně zahájil starosta obce Hodonice Bc. Pavel Houšť. Pro dva nejmladší účastníky byla připravena obrázková hra Pojď si hrát :-)

Všichni účastníci si odnesli věcné ceny a během hry si mohli pochutnat na sladkých šátečcích od sponzora. Turnaj se vydařil a už se těšíme na další ročník!

Další foto z turnaje zde.

Zábavný podvečer v Trialogu, za pomoci studentů Fakulty sportovní studií Masarykovy univerzity sdružených ve spolku Pomáháme si, probíhal v adventním čase (12. 12. 2016) a náladě blížících se Vánoc. Toho jsme využili a s dětmi vyráběli různé maličkosti, kterými můžou obdarovat své blízké, ozdoby na stromeček, krásné netradiční obrázky za pomoci soli, apod. Zábavný podvečer v Trialogu, ale nebyl jen o výtvarných činnostech, děti si mohly vyzkoušet i jízdu na Hoverboardu, kde musely držet rovnováhu a soustředit se na pohyby vlastního těla, aby Hoverboard dostaly do pohybu.